Turnering Tid Hjemmelag Bortelag Bane
J11 vår 7er avd 2 Sandar J 11 Rød GØIF / Helgerød
J13 vår avd A/B Runar GØIF Haukerød KG B 9er
G10 vår 7er avd 7 Nanset Hvit GØIF 1
G9 vår 5er avd 4 Stokke Hvit GØIF 1
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Stokke Grønn
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Nesjar 1
J10 vår 7er avd 1 FK Eik Tønsberg Sort GØIF / Helgerød
G13 vår avd B1 Tjølling GØIF Løveskogen KG
Menn 7er (KM) Flint GØIF Flint ESSO Arena D KG 9er A
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Sandefjord BK HVIT
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Stokke Hvit
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Teie Rød
G10 vår 7er avd 8 Sandar Hvit GØIF 2
J13 vår avd A/B GØIF Nanset Helgerød KG
G8 vår 5er avd 1 Sandar Sort GØIF 2
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød FK Eik Tønsberg Hvit
J9 vår 5er avd 4 Nanset Hvit GØIF 1
G13 vår avd B1 GØIF Sandar Østerøya IP KG A
G8 vår 5er avd 2 Sandefjord BK BLÅ GØIF 1
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Stag Hvit
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Nanset Hvit
J10 vår 7er avd 1 Flint Hvit GØIF / Helgerød
G11 vår 7er avd 1 Larvik Turn Hvit GØIF 1
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Slagen Gul
J13 vår avd A/B Flint GØIF Flint ESSO Arena D KG
G9 vår 5er avd 4 Vear Sort GØIF 1
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Hof røde
Menn 7er (KM) GØIF Nykirke Østerøya IP KG A 9er B
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Runar Hvit
G13 vår avd B1 Falk GØIF Lystlunden KG
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Larvik Turn Hvit
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Flint Sort
J13 vår avd A/B GØIF Holmestrand / Gullhaug Helgerød KG
G10 vår 7er avd 7 Ramnes Hvit GØIF 1
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Store Bergan Gul
J9 vår 5er avd 4 Halsen Rød GØIF 1
Menn 7er (KM) Ørn Horten GØIF Lystlunden KG 9er A
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Sandefjord BK SORT
G10 vår 7er avd 8 Husøy & Foynland Grønn GØIF 2
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Flint Hvit
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Store Bergan Gul
G8 vår 5er avd 1 Stokke Svart GØIF 2
G8 vår 5er avd 2 Sandar Hvit GØIF 1
J13 vår avd A/B Teie / Nøtterøy GØIF Teie Xpert 9er A KG
G11 vår 7er avd 1 Slagen Gul GØIF 1
J10 vår 7er avd 1 Vear 1 GØIF / Helgerød
G13 vår avd B1 GØIF Holmestrand / Gullhaug 2 Østerøya IP KG A
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Flint Hvit
G9 vår 5er avd 4 Halsen Rød GØIF 1
Menn 7er (KM) GØIF Barkåker Østerøya IP KG A 9er B
J9 vår 5er avd 4 Andebu 1 GØIF 1
J11 vår 7er avd 2 Teie Gul GØIF / Helgerød
G8 vår 5er avd 2 Stokke Grønn GØIF 1
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Sandefjord BK GRØNN
G10 vår 7er avd 7 Falk Hvit GØIF 1
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 FK Eik Tønsberg Hvit
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Store Bergan Rød
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 FK Eik Tønsberg Hvit
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Store Bergan Blå
G13 vår avd B1 Runar GØIF Haukerød KG B 9er
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 FK Eik Tønsberg Sort
J10 vår 7er avd 1 Teie Blå GØIF / Helgerød
Menn 7er (KM) Sandefjord BK GØIF Bugården KG 9er A
G8 vår 5er avd 1 Store Bergan Rød GØIF 2
J13 vår avd A/B GØIF Stag Helgerød KG
J11 vår 7er avd 2 Larvik Turn Hvit GØIF / Helgerød
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Gullhaug 1
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød Store Bergan 1
Menn 7er (KM) GØIF FK Eik Tønsberg Østerøya IP KG A 9er B
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Sandefjord BK BLÅ
G9 vår 5er avd 4 Tjølling Hvit GØIF 1
G10 vår 7er avd 8 Fevang Vikings GØIF 2
J9 vår 5er avd 4 Stag Hvit GØIF 1
G11 vår 7er avd 1 Falk Blå GØIF 1
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Stag Grønn
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Store Bergan Grønn
G13 vår avd B1 GØIF Flint Østerøya IP KG A
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Sandar Hvit
J13 vår avd A/B GØIF Sandar / Store Bergan 2 Helgerød KG
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød FK Eik Tønsberg Sort
Menn 7er (KM) Falk GØIF Lystlunden Stadion 9er A
G10 vår 7er avd 7 Borre Hvit GØIF 1
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Flint Sort
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Borre Grønn
G8 vår 5er avd 2 Runar Hvit GØIF 1
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Vear Sort
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Nykirke / Hauk
G10 vår 7er avd 8 Tjøme 1 GØIF 2
J13 vår avd A/B Halsen GØIF Bergeskogen KG 9er A
J9 vår 5er avd 4 Nøtterøy Rød GØIF 1
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Runar Hvit
Menn 7er (KM) GØIF Arnadal Østerøya IP KG A 9er B
G13 vår avd B1 Nøtterøy/Husøy & Foynland 2 GØIF Husøy Arena KG
G8 vår 5er avd 1 Andebu 1 GØIF 2
G8 vår 5er avd 2 Store Bergan Gul GØIF 1
G11 vår 7er avd 1 Andebu 1 GØIF 1
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Halsen Rød
J10 vår 7er avd 1 FK Eik Tønsberg Hvit GØIF / Helgerød
J11 vår 7er avd 2 Holmestrand Hvit GØIF / Helgerød
J13 vår avd A/B GØIF Sandar / Store Bergan Helgerød KG
G9 vår 5er avd 4 Nøtterøy Grønn GØIF 1
G10 vår 7er avd 7 Nesjar Hvit GØIF 1
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød Flint Hvit
Menn 7er (KM) Brunlanes GØIF Hallebanen 7er A
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Sandar Hvit
G13 vår avd B1 GØIF Nanset Østerøya IP KG A
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Flint Sort
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Sandefjord BK GUL
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Teie Hvit
Menn 7er (KM) Kodal GØIF Kodal KG 7er A
Menn 7er (KM) GØIF Flint Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) Nykirke GØIF Nykirkehallen
Menn 7er (KM) GØIF Ørn Horten Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) Barkåker GØIF Barkåker KG 7er Senior
Menn 7er (KM) GØIF Sandefjord BK Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) FK Eik Tønsberg GØIF Eik KG 2 9er A
Menn 7er (KM) GØIF Falk Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) Arnadal GØIF Arnadal IPL 9er A
Menn 7er (KM) GØIF Brunlanes Østerøya IP KG A 9er B
Tilbake