Turnering Tid Hjemmelag Bortelag Bane
Menn 7er (KM) Arnadal GØIF Arnadal IPL 9er A
G10 høst 7er avd 9 GØIF 1 Tjøme 1
G8 høst 5er avd 1 Andebu 1 GØIF 1
G9 høst 5er avd 7 GØIF 1 Store Bergan Sort
G10 høst 7er avd 7 GØIF 2 Flint Rød
G11 høst 7er avd 3 GØIF 1 Halsen Rød
J10 høst 7er avd 1 Nanset Blå GØIF / Helgerød
J9 høst 5er avd 2 GØIF 1 Sandar Rød
J13 høst 2.div GØIF Holmestrand / Gullhaug Østerøya IP KG A
G8 høst 5er avd 2 Sandar Hvit GØIF 2
Menn 7er (KM) Kodal GØIF Kodal KG 7er A
J11 høst 7er avd 4 Ramnes Hvit GØIF / Helgerød
G10 høst 7er avd 9 Stokke Hvit GØIF 1
G8 høst 5er avd 2 GØIF 2 Store Bergan Gul
J10 høst 7er avd 1 GØIF / Helgerød Flint Hvit
J9 høst 5er avd 2 Nesjar 1 GØIF 1
J11 høst 7er avd 4 GØIF / Helgerød FK Eik Tønsberg Hvit
J13 høst 2.div Nanset GØIF Meny Nanset KG
G10 høst 7er avd 7 Kvelde GØIF 2
Menn 7er (KM) GØIF Flint Østerøya IP KG A 9er B
G9 høst 5er avd 7 Halsen Grønn GØIF 1
G11 høst 7er avd 3 Sandar Hvit GØIF 1
G10 høst 7er avd 9 Falk Hvit GØIF 1
G8 høst 5er avd 1 GØIF 1 Sandar Sort
G9 høst 5er avd 7 GØIF 1 Sandefjord BK GRØNN
G11 høst 7er avd 3 GØIF 1 Sem Gul
J10 høst 7er avd 1 Vear 1 GØIF / Helgerød
J9 høst 5er avd 2 GØIF 1 Sandar Hvit
J11 høst 7er avd 4 Hof røde GØIF / Helgerød
J13 høst 2.div GØIF Andebu Østerøya IP KG A
G8 høst 5er avd 2 GØIF 2 Sandefjord BK GUL
G10 høst 7er avd 7 Sandar Hvit GØIF 2
G10 høst 7er avd 9 GØIF 1 Flint Blå
G8 høst 5er avd 1 Store Bergan Blå GØIF 1
G9 høst 5er avd 7 Larvik Turn Hvit GØIF 1
G10 høst 7er avd 7 GØIF 2 FK Eik Tønsberg Sort
G11 høst 7er avd 3 Slagen Blå GØIF 1
J9 høst 5er avd 2 Larvik Turn Hvit GØIF 1
J13 høst 2.div Sandar / Store Bergan 2 GØIF Virik 2 KG 9er A
G8 høst 5er avd 2 Store Bergan Rød GØIF 2
Menn 7er (KM) Nykirke GØIF Nykirkehallen
G10 høst 7er avd 9 Gullhaug 1 GØIF 1
G8 høst 5er avd 1 GØIF 1 Sandefjord BK BLÅ
G9 høst 5er avd 7 GØIF 1 Sandefjord BK RØD
G11 høst 7er avd 3 Vear 1 GØIF 1
J10 høst 7er avd 1 GØIF / Helgerød FK Eik Tønsberg Hvit
J11 høst 7er avd 4 GØIF / Helgerød Holmestrand Sort
J13 høst 2.div GØIF Slagen / Åsgårdstrand Østerøya IP KG A
G10 høst 7er avd 7 Ramnes Blå GØIF 2
G8 høst 5er avd 2 GØIF 2 Runar Hvit
Menn 7er (KM) GØIF Ørn Horten Østerøya IP KG A 9er B
G10 høst 7er avd 9 GØIF 1 Borre Hvit
G8 høst 5er avd 1 Stokke Svart GØIF 1
G10 høst 7er avd 7 GØIF 2 Fevang Vikings
G11 høst 7er avd 3 GØIF 1 Teie Gul
J10 høst 7er avd 1 GØIF / Helgerød Nanset Blå
J9 høst 5er avd 2 GØIF 1 Andebu 1
J11 høst 7er avd 4 GØIF / Helgerød Ramnes Hvit
G8 høst 5er avd 2 GØIF 2 Sandar Hvit
G9 høst 5er avd 7 Halsen Rød GØIF 1
Menn 7er (KM) Barkåker GØIF Barkåker KG 7er Senior
J13 høst 2.div Sandar / Store Bergan GØIF Virik 2 KG 9er A
G10 høst 7er avd 9 Vear Sort GØIF 1
G8 høst 5er avd 1 GØIF 1 Sandefjord BK SORT
G9 høst 5er avd 7 GØIF 1 Store Bergan Rød
G10 høst 7er avd 7 Andebu 1 GØIF 2
G11 høst 7er avd 3 FK Eik Tønsberg Sort GØIF 1
J10 høst 7er avd 1 Flint Hvit GØIF / Helgerød
J11 høst 7er avd 4 FK Eik Tønsberg Hvit GØIF / Helgerød
J13 høst 2.div GØIF NIF/Falk/Ørn/Borre Østerøya IP KG A
G8 høst 5er avd 2 Store Bergan Gul GØIF 2
J9 høst 5er avd 2 Halsen Rød GØIF 1
Menn 7er (KM) GØIF Sandefjord BK Østerøya IP KG A 9er B
G10 høst 7er avd 9 Tjøme 1 GØIF 1
G8 høst 5er avd 1 GØIF 1 Andebu 1
G9 høst 5er avd 7 Stag Grønn GØIF 1
G10 høst 7er avd 7 GØIF 2 Larvik Turn Hvit
G11 høst 7er avd 3 GØIF 1 Teie Blå
J10 høst 7er avd 1 GØIF / Helgerød Vear 1
J9 høst 5er avd 2 GØIF 1 Stag Hvit
J11 høst 7er avd 4 GØIF / Helgerød Hof røde
J13 høst 2.div Teie / Nøtterøy 2 GØIF Teie Sparebank 1 KG
G8 høst 5er avd 2 Sandefjord BK GUL GØIF 2
Menn 7er (KM) FK Eik Tønsberg GØIF Eik KG 2 9er A
G10 høst 7er avd 9 GØIF 1 Stokke Hvit
G8 høst 5er avd 2 GØIF 2 Store Bergan Rød
G10 høst 7er avd 7 Nesjar Hvit GØIF 2
G11 høst 7er avd 3 Gullhaug 1 GØIF 1
J9 høst 5er avd 2 Nanset Blå GØIF 1
Menn 7er (KM) GØIF Falk Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) GØIF Arnadal Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) GØIF Brunlanes Østerøya IP KG A 9er B
Tilbake