Hjemmekamper

Turnering Tid Hjemmelag Bortelag Bane
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Stokke Grønn
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Nesjar 1
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Sandefjord BK HVIT
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Stokke Hvit
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Teie Rød
J13 vår avd A/B GØIF Nanset Helgerød KG
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød FK Eik Tønsberg Hvit
G13 vår avd B1 GØIF Sandar Østerøya IP KG A
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Stag Hvit
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Nanset Hvit
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Slagen Gul
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Hof røde
Menn 7er (KM) GØIF Nykirke Østerøya IP KG A 9er B
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Runar Hvit
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Larvik Turn Hvit
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Flint Sort
J13 vår avd A/B GØIF Holmestrand / Gullhaug Helgerød KG
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Store Bergan Gul
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Sandefjord BK SORT
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Flint Hvit
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Store Bergan Gul
G13 vår avd B1 GØIF Holmestrand / Gullhaug 2 Østerøya IP KG A
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Flint Hvit
Menn 7er (KM) GØIF Barkåker Østerøya IP KG A 9er B
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Sandefjord BK GRØNN
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 FK Eik Tønsberg Hvit
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Store Bergan Rød
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 FK Eik Tønsberg Hvit
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Store Bergan Blå
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 FK Eik Tønsberg Sort
J13 vår avd A/B GØIF Stag Helgerød KG
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Gullhaug 1
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød Store Bergan 1
Menn 7er (KM) GØIF FK Eik Tønsberg Østerøya IP KG A 9er B
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Sandefjord BK BLÅ
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Stag Grønn
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Store Bergan Grønn
G13 vår avd B1 GØIF Flint Østerøya IP KG A
J9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Sandar Hvit
J13 vår avd A/B GØIF Sandar / Store Bergan 2 Helgerød KG
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød FK Eik Tønsberg Sort
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Flint Sort
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Borre Grønn
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Vear Sort
G9 vår 5er avd 4 GØIF 1 Nykirke / Hauk
G10 vår 7er avd 7 GØIF 1 Runar Hvit
Menn 7er (KM) GØIF Arnadal Østerøya IP KG A 9er B
J11 vår 7er avd 2 GØIF / Helgerød Halsen Rød
J13 vår avd A/B GØIF Sandar / Store Bergan Helgerød KG
J10 vår 7er avd 1 GØIF / Helgerød Flint Hvit
G8 vår 5er avd 2 GØIF 1 Sandar Hvit
G13 vår avd B1 GØIF Nanset Østerøya IP KG A
G11 vår 7er avd 1 GØIF 1 Flint Sort
G8 vår 5er avd 1 GØIF 2 Sandefjord BK GUL
G10 vår 7er avd 8 GØIF 2 Teie Hvit
Menn 7er (KM) GØIF Flint Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) GØIF Ørn Horten Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) GØIF Sandefjord BK Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) GØIF Falk Østerøya IP KG A 9er B
Menn 7er (KM) GØIF Brunlanes Østerøya IP KG A 9er B
Se alle kamper Se alle hjemmekamper